Keramiskie pārklājumi

Telefons:

  • (+371) 22026443
  • (+371) 27805555

Adrese:

  • Rīga, Latvija
  • Krustpils iela 6
  • Krustojumā ar Katlakalna ielu
  • SIA "Tireshop"

Keramiskie / Nanopārklājumi


Nanopārklājumi ļauj ietaupīt ikdienas tīrīšanas līdzekļus un laiku līdz 80%.

Ūdens notek no lotosa zieda gluži tāpat kā zirņi noripo no kalna. Tas notiek tāpēc, ka kontakts starp virsmām ir minimāls un tās ir slidenas. Tāds pats hidrofobisks efekts (vai pašattīrīšanās efekts) tiek sasniegts ar nanolīdzekļa palīdzību. Ja virsmas ir apstrādātas ar šādu līdzekli, tad attīrīšanās notiek krietni ātrāk un bieži vien nav nepieciešams izmantot specifiskos tīrīšanas līdzekļus.

 

Darbības Princips


Līdzeklim ar kuru pārklāj virsbūvi un stiklus ir 3 kārtas. Pirmā ir saistkārta, kas savieno aizsarglīdzekli un auto virsbūves lakas kārtu, otrā ir pamatkārta, trešā ir izlīdzinošā kārta. Tieši pēdējā kārta neļauj ūdenim krāties uz virsmas, liek tam kopā ar netīrumiem ripot nost. Tāds līdzeklis rada automašīnai pašattīrošu efektu – kad līst ietus, lāses pašas noripo no virsbūves ar gaisa plūsmas palīdzību. Tas, protams, nav salīdzināms ar mazgāšanu, bet automašīna paliks tīra uz ilgu laiku.

 

Šādiem aizsarglīdzekļiem ir arī aizsargfunkcija -tie neļauj netīrumiem ieēsties virsmā. Tas nozīmē, ka mazgājot automašīnu, nav jālieto spēcīgie līdzekļi, lai nodrošinātu virsbūves tīrību.

 

Tāds pats līdzeklis tiek klāts arī uz stikliem, garantējot, ka lietus laikā lāses ripos no vējstikla pašas zemē ar pretvēja radīto ātrumu. Tā piemēram, lietusgāžu laikā braucot pa šoseju ar lielu ātrumu, nemaz nav jāizmanto stiklu tīrītāji.


Cenas:

Keramiskais pārklājums ar 1 soļa pulēšanu 400 EUR

Keramiskais pārklājums ar 2 soļa pulēšanu 500 EUR

Keramiskais pārklājums ar 3 soļa pulēšanu  no 600EUR

 

Premium pulešāna ar 2 slāņu Ceramic Finest pārklājumu 800EUR

 

Nano / Hidrofobiskais pārklājums logiem  35-60 EUR

 

Piesakies uz bezmaksas konsultāciju un auto apskati 22026443


Lai veiktu rezervāciju, nepieciešams aizpildīt visus prasītos laukus. Mēs ar jums sazināsimies uzreiz pēc pieteikuma izskatīšanas uz jūsu pieteikumā norādīto kontaktinformāciju.
Ziņojums veiksmīgi nosūtīts.